Witamy na stronie Stowarzyszenia Ludzi Aktywnie Trenujących „AKTYWNI”

Przekaż 1% dla naszego stowarzyszenia. To bardzo łatwe!
Wystarczy wpisać:
cel: AKTYWNI WROCŁAW 387
KRS: 0000270261

Sporządź roczne zeznanie podatkowe z programem PIT Projekt 2014 klikając w link:

Stowarzyszenie Ludzi Aktywnie Trenujących „AKTYWNI” otrzymało w dniu 28.03.2014 Certyfikaty potwierdzające wprowadzenie i stosowanie standardów dla organizacji pozarządowych: Finansowo-księgowego oraz Prawnego – w ramach projektu „Standaryzacja działalności wrocławskiego sektora pozarządowego” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Liderem tego projektu było Stowarzyszenie Euro-Concret, a partnerami Gmina Wocław-CIS i Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych.